Жоғары лига топтары:

  1. «ҚазИИТУ» құрамасы — Қазақстан инновациялық және телекомуникациялар,  жүйелер университеті, Орал қаласы
  2. «ҚЖУ» құрамасы — Қазақ қатынас жолдары университеті, Алматы қаласы
  3. «Қызылорда» құрамасы — Қызылорда
  4. «Рахмет» құрамасы — Абай ауданы, ШҚО
  5. «Сырдария» құрамасы — ОҚО
  6. «Қармақшы» құрамасы — Қызылорда облысы
  7. «ҚТЖ.кз» — Қазақстан Темір Жолы АҚ, Астана қаласы
  8. «Болашақ» құрамасы — Тараз қаласы
  9. «Сағыз» құрамасы — Атырау облысы
  10. «ХҚТУ» — Түркістан
  11. «Грант» — Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан агротехникалық университеті
  12. «Жұлдызды жігіттер» — ҚР Қорғаныс Министрлігі  Құрлық әскерлерінің әскери институты, Алматы¸
  13. «Фемида» — Ақтөбе қаласы әкімінің құрамасы
  14. «Шымкент жастар құрамасы» — Оңтүстік Қазақстан мемлекетік педагогикалық институты, ОҚО
  15. «Энерго» — С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті,  Астана қаласы
  16. «АТУ» құрамасы — Алматы технологиялық университеті, Алматы қаласы
  17. «Байдың балалары» — М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті, Шымкент қаласы
  18. «Боранқұл» құрамасы — Маңғыстау облысы
  19. «Тұран-Астана» — Тұран Университеті, Астана
  20. «Элемент» — Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті

Премьер лига топтары:

  1.  «Шапалақ» — Талдықорған қаласы
  2. «Жетісай құрамасы»  — Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жетісай қаласы
  3. «Жем — Сағыз құрамасы» — Ақтөбе облысы Байғанин ауданы
  4. «Апорт» — Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Алматы қаласы
  5. «Жаңа ғасыр» — М. Дулатов атындағы инженерлік-экономикалық университеті, Қостанай қаласы
  6. «ҚазАТУ құрамасы» — С. Сейфуллин  атындағы Қазақагротехникалық университеті, Астана қаласы
  7. «Ханшайым» — Қазақ ұлттық аграрлық университеті, Алматы қаласы
  8. «Жаңақорған құрамасы» — Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы
  9. «Қорғалжын құрамасы» — Ақмола облысы Қорғалжын ауданы
  10. «РЭЦК құрамасы» — Республикалық эстрада-цирк колледжі, Алматы қаласы
  11. «Жұртың балалары» — Ақмола облысы Көкшетау қаласы
  12. «Қарқаралы құрамасы» — Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы
  1. «Жаңа толқын» — Орал қаласы
  2. «АТУ құрамасы» — Алматы технологиялық университеті,  Алматы қаласы
  3. «Классик» — Қазақ ұлттық аграрлық университеті, Алматы қаласы
  4. «Бұзық қыздар» — Абай атындағы Жамбыл педагогикалық колледжі, Тараз қаласы
  5. «Миллион» — Аймақтық әлуметтік инновациялық институты, Шымкент
  6. «Қоғалыкөл құрамасы» — Қызылорда облысы Сырдария ауданы Қоғалыкөл ауылы
  7. «Ару.kz» — Қостанай облысы Арқалық қаласы
  8. «Жаңа Семей» — Семей қаласы
  9. «IT құрамасы» — Халықаралық ақпараттық университеті Алматы  қаласы
  10. «Абзал жандар» — М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті Ақтөбе қаласы
  11. «ПМПИ құрамасы» — Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты Павлодар қаласы
  12. «Евразиат» — Л. Н. Гумилев атындағы  Еуразия ұлттық университеті Астана қаласы.