ЖЕТЕКШІСІ:

Есен Елеукен

ЖҮРГІЗУШІСІ:

Есен Елеукен

РЕДАКТОРЫ:

Рүстем Елжанов, Бекзат Дүйсенов, Қасиет Кәрім, Рамазан Фаилов

САЙТЫ:

www.jaidarman.kz

ОЙЫН ӨТЕТІН МЕКЕН-ЖАЙ:

Алматы қаласы, «Алатау» концерт залы

2018 жылғы «Жарасым маусымында» ойнайтын топтар:

  1. Жаңа толқын — Орал қаласы, Батыс Қазақстан инновациялық-технлогиялық университеті
  2. Жалын — Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы
  3. Жем сағыз — Ақтөбе облысы Байғанин ауданы
  4. Бұзық қыздар — Тараз қаласы, Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі
  5. Жайдарлы жігіттер — Алматы қаласы, Л.Б. Гончарев атындағы Қазақ автомобиль-жол академиясы
  6. Голд — ШҚО Өскемен қаласы
  7. Феномен — Ақтөбе қаласы, Ақтөбе гуманитарлық коледжі
  8. Жетісай құрамасы — ОҚО Жетісай қаласы
  9. IT құрамасы — Алматы қаласы, Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті
  10. Дежавю — Ақтөбе қаласы
  11. Филологтар — Алматы қаласы, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті
  12. Жаңа ғасыр — Қостанай қаласы, М. Дулатов атындағы Қостанай инженерлі-экономикалық университеті
  13. Байланыс жастары — Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Радиоэлектроника және байланыс Әскери-инженерлік институты
  14. БУ құрамасы — Қызылорда қаласы, Болашақ университеті
  15. Сарыарқа құрамасы — Астана қаласы, Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті
  16. Жұлдызды жігіттер — Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі құрлық әскерлерінің әскери институты
  17. Евразиат — Астана қаласы Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті
  18. Қарағанды облысы құрамасы — Қарағанды қаласы
  19. АУЭС құрамасы – Алматы қаласы, Алматы энергетика және байланыс университеті
  20. Рояль — Алматы қаласы, Қ. И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық-зерттеу университеті
  21. Қыз Жібек — Қызылорда қаласы, Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті
  22. Грация — Астана қаласы, Қазақ технология және бизнес университеті
  23. Маями — Атырау облысы, Қызылқоға ауданы Миялы селосы
  24. Сақтаған Бәйішев атындағы Ақтөбе университетінің құрамасы — Ақтөбе қаласы, Сақтаған Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті
  25. Болашақ құрамасы – Тараз қаласы, «Болашақ» колледжі
  26. Нархоз құрамасы — Алматы қаласы, Нархоз университеті
  27. Қоғалыкөл құрамасы — Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Қоғалыкөл ауылы
  28. Classic— Алматы қаласы, Қазақ ұлттық аграрлық университеті
  29. Капитан – Шымкент қаласы, Мұхтар Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті
  30. Юсуф Мироғлының қарындастары — Алматы қаласы, Алматы технологиялық университеті