Бөлісу

Редакторура реттілігі. 1-тур|МАУСЫМАШАР 2016

1. Голд Өскемен
2. Медунивер Семей
3. Гүлдер ай Жаңаөзен
4. До мажор Семей
5. Алтын жүрек СҚО
6. Жаңа ғасыр Рудный
7. Асар Талдықорған
8. ПСК құрамасы Атырау
9. АИГИ құрамасы Атырау
10. Байдың балалары Шымкент
11. Еуразия құрамасы Орал
12. Шымыр серілері Маңғыстау
13. Прайм Атырау
14. КУЭФ.кз Астана
15. Сығаев Нұрперзент Семей
16. Саран құрамасы Қарағанды
17. ЕлОрда Астана
18. Энерго  Астана
19. Бәйішев жастары Ақтөбе
20. Агростар Ақтөбе
21. Престиж Өскемен
22. Сарыағаш жастары ОҚО
23. ШуТКА Жамбыл облысы
24. Прогресс Зайсан ШҚО
25. Маданият Ақтөбе
26. Жем Сағыз Ақтөбе
27. Феномен Ақтөбе
28. Қызылту СҚО
29. Парасат Шымкент
30. ЕМК Алматы облысы
31. АСК жастары Қызылорда
32. Жас new Арал
33. Намыс Орал
34. Арыс жастары ОҚО
35. Филландия Ақтөбе
36. Аялдама Алматы
37. Біздің қаласы Астана
38. IT құрамасы Алматы
39. Құрдастар Қостанай
40. Байланыс жігіттері Алматы
41. Шу Чу Жамбыл облысы
42. Моно Ақтөбе
43. Тұздыбастау құрамасы Алматы облысы
44. Азия Семей
45. Ақтөбелік дуэт Дербес Ақтөбе
46. Селт еткізер Өскемен
47. Рахмет ШҚО
48. Жәке Түркістан
49. Ару.кз Арқалық
50. Абылай хан колледжінің  құрамасы Қызылорда
51. Бұзық қыздар Тараз
52. Арын жастары Ақтөбе
53. ҚТЖ.кз Астана
54. Үржар құрамасы ШҚО
55. Классик Алматы
56. Жарасым Алматы
57. АСУ құрамасы Қызылорда
58. Үшінші қала Шымкент
59. Алтықарасу Ақтөбе облысы
60. Жетісай құрамасы ОҚО
61. Денсаулық сақшылары  Қызылорда
62. Бастау Шымкент
63. Таң қалмаңыз Алматы
64. ЕҰУ құрамасы Астана
65. Жаңа толқын Орал
66. Әзілқой мырзалар ОҚО
67. ҚазАТУ  құ рамасы Астана
68. БизнесMEN Семей
69. Филология факультетінің құрамасы Алматы
70. Формат Ақтөбе
71. Грант Орал
72.                      Г Арманшылдар Қарағанды
73. 33 тіс Алматы
74. Ерекше құрама Алматы облысы
75. Оныншы планета тұрғындары Тараз
76. КУДН жастары Шымкент
77. БМК құрамасы ҚЫзылорда
78. Қайнар құрамасы Алматы
79. Тұран Астана
80. Триумф Астана
81. Құрдастар Қарағанды
82. Көңілді жастар ШҚО
83. Жұлдызды жігіттер Алматы
84. Транстелеком Астана
85. Тараз Астана Тараз
86. Арнайы жасақ сақшылары Павлодар
87. Шапалақ шәкірттері Талдықорған
88. ҚЖУ құрамасы Алматы
89. Болашақ құрамасы Тараз
90. Ерлан Қабатай атындағы әзіл ысқақ театры Өскемен
91. Басқұдық Маңғыстау
92. Атамекен Маңғыстау
93. Тек қана қыздар Алматы
94. Калифорния Рудный
95. Аль – Тайр Жаңаөзен
96. Шымкент жастар құрамасы  
97. ҚазИИТУ құрамасы  
98. Сырдария құрамасы Жетісай
99. Сағыз Атырау

Пікір қалдыру