Бөлісу

Республикалық Алматы Ашық лигасының ширек финалы өтті

10-11 және 13 мамыр күндері Алматы қаласында Республикалық Алматы Ашық лигасының ширек финалдық сайыстары өтті. Үш күнге созылған сайыста командалар үш топқа бөлініп, әр топта 5-6 командадан өнер көрсетті.

¼ ширек финалында өнер көрсеткен командалар тізімі:

10 мамыр А тобы:

  1. Алматы Технологиялық Университеті «Фаворит»
  2. Астана қаласы «Сарыарқа ауданының құрамасы»
  3. Халықаралық Ақпараттық Технологиялар университеті «ІТ құрамасы»
  4. Абылай хан атындағы колледж «Абылай хан құрамасы» Қызылорда
  5. Азимед копсалалы колледжі «Зертас» Шымкент 

В тобы 

  1. Алматы мемлекеттік энергетика және электронды технологиялар колледжі «Энерго жастары»
  2. Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы Техникалық колледжінің «Саран құрамасы» Қарағанды
  3. «С.Бәйішев атындағы университет құрамасы» Ақтөбе
  4. Әл Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университеті «Филология құрамасы»
  5. Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы «Ақсукент құрамасы»
  6. Жұлдызай жұлдыздары» Алматы 

Республикалық Алматы Ашық лигасының жартылай финалына тікелей жолдама алған командалар:

А тобы

  1. «Зертас» Шымкент – 5
  2. «Фаворит» Алматы – 4,2

В тобы

  1. «С.Бәйішев университеті» Ақтөбе – 4,8
  2. «Жұлдызай жұлдыздары» Алматы – 4,6 

Бұл топқа өзінің әділ бағасын берген қазылар алқасының құрамында:

  1. Керек синема продакшн бас продюсері, актер – Ерлан Қасымжанұлы.
  2. Театр және кино актері – Алмат Сақатов.
  3. Бас продакшн бас продюсері – Ақылбек Досжанов.
  4. Ардагер КВНші, актер, тележүргізуші – Марат Оралғазин.
  5. Спарта КВН командасының белді мүшесі, тележүргізуші – Еркебұлан Мырзабек. 

11 мамыр А тобы

  1. «Тұздыбастау» Алматы
  2. «Корпус» Астана қаласы.
  3. Шет Тілдер және Іскерлік Карьера университеті «Алма сити»
  4. Нархоз университеті «Нархоз құрамасы»
  5. Алматы Энергетика және Байланыс университеті «Аялдама»
  6. Қазақтың Спорт және Туризм Академиясы «Номад»

В тобы 

  1. Алматы мемлекеттік энергетика және электронды технологиялар колледжі «Энерджи»
  2. БҚО Бөрлі ауданы, Бөрлі ауылшаруашылық колледжі «Намыс»
  3. Қазақ Ұлттық Техникалық Зерттеу университеті «Рояль»
  4. Семей Мемлекеттік Медицина Университеті «Мед.Универ» Семей
  5. «Байланыс жастары» Алматы 

Республикалық Алматы Ашық лигасының жартылай финалға тікелей жолдама алған командалар:

  1. «Аялдама» Алматы – 4,6
  2. «Рояль» Алматы – 4,2
  3. «Байланыс жастары» Алматы – 4,2
  4. «Нархоз» Алматы — 4 

Бұл топқа өзінің әділ бағасын берген қазылар алқасының құрамында:

  1. Қазақ эстрадасының белгілі әншісі – Ибрагимов Серік.
  2. Алматы қаласының жалғыз чемпиондары, Ұлттық құрама, қазіргі таңда актер – Қасымов Абылайхан.
  3. Бас продакшн бас продюсері – Ақылбек Досжанов.
  4. Ардагер КВНші, актер, тележүргізуші – Марат Оралғазин.
  5. Спарта КВН командасының белді мүшесі, тележүргізуші – Еркебұлан Мырзабек. 

13 мамыр А тобы

  1. Алматы облысы, Есік қаласы — «Қазақ жастары»
  2. Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы Қазақстан Американдық Еркін университеті – «Голд»
  3. Абай атындағы Қазақ Ұлттық Педагогикалық Университеті – «Апорт»
  4. Алматы облысы, жастарға қызмет көрсету орталығы– «Брэнд» Талдықорған
  5. Бішкек қаласы — «Ала-Тоо»
  6. Еркін құрама – «Томи Жери» 

В тобы 

  1. Алматы Технологиялық Университеті – «Есте сақта»
  2. Жүсіпбек Елебеков атындағы Қазақ Эстрада және Цирк колледжі – «РЭЦК құрамасы»
  3. Нұр Үміт Өнер орталығы – «Миллион» Шымкент.
  4. Қазақ Ұлттық Аграрлы университеті – «Ханшайым»
  5. Құрлық Әскерінің Әскери институты — «Жұлдызды жігіттер»

Республикалық Ашық лигасның жартылай финалына тікелей жолдама алған командалар:

  1. «Голд» Өскемен – 5
  2. «Апорт» Алматы – 5
  3. «Томи Жери» Алматы – 5
  4. «Ханшайым» Алматы – 4
  5. «Жұлдызды жігіттер» Алматы — 4 

Бұл топқа өзінің әділ бағасын берген қазылар алқасының құрамында:

  1. Қазақ эстрадасының белгілі әншісі – Ибрагимов Серік.
  2. Алматы қаласының жалғыз чемпиондары, Ұлттық құрама, қазіргі таңда актер – Қасымов Абылайхан.
  3. Бас продакшн бас продюсері – Ақылбек Досжанов.
  4. Ардагер КВНші, актер, тележүргізуші – Марат Оралғазин.
  5. Спарта КВН командасының белді мүшесі, тележүргізуші – Еркебұлан Мырзабек.

Пікір қалдыру