Бөлісу

1/8 финалдық сайыстар бойынша ұпай сандары |БІРІНШІ ЛИГА

топ

Атауы Сәлемдесу

(жоғары ұпай — 5)

Әзіл бәйге
(жоғары ұпай
— 4)
Жалпы ұпай саны
1  “Тұздыбастау құрамасы” Алматы облысы

3,2

2,6

5,8

2 «Еуразия» Орал

3,8

2,8

6,6

3  «Минерал» Семей

5

4

9

4  «ҚазАТУ құрамасы» Астана

4

3,2 7,2

топ

Атауы Еркін сайыс

(жоғары ұпай — 5)

Әзіл бәйге
(жоғары ұпай
— 4)
Жалпы ұпай саны
1 “Бастау” Шымкент 4 2,8

6,8

2

 «Азия» Семей

4,4 3,2

7,6

3

 «Тараз-Астана» Тараз

4,2 2,6

6,8

4

 «РЭЦК құрамасы» Алматы

5 3,4

8,4

3 —  топ

Атауы Сәлемдесу

(жоғары ұпай — 5)

Әзіл бәйге
(жоғары ұпай — 4)
Жалпы ұпай саны
1

 “Абылайхан құрамасы” Қызылорда

3 3,2

6,2

2

 “Рояль” Алматы

3 2,8 5,8
3

 “Бизнесмендер” Алматы

2,8

2,2

5

4  “Үшінші қала” Шымкент 3,4 3,2

6,6

топ

Атауы Сәлемдесу

(жоғары ұпай — 5)

Әзіл бәйге
(жоғары ұпай
— 4)
Жалпы ұпай саны
1  “Атата” Алматы

 

3

 

2,6

5,6

2  “Аманат” Шымкент 3,2

 

3,2

6,4

3  “Жем-Сағыз” Ақтөбе 4

3,2

7,2

4  “ЧеховАялдамасы” Павлодар 5

 

3,2

8,2

—  топ

Атауы Сәлемдесу

(жоғары ұпай — 5)

Әзіл бәйге
(жоғары ұпай — 4)
Жалпы ұпай саны

1

“Парасат” Шымкент 3,4 2,4

5,8

2

“S-class” Орал  3,8 2,6

6,4

3

“Ханшайым” Алматы  3,4 2,4

5,8

4 “Жаңақорған құрамасы”  4,8 4

8,8

топ

Атауы Сәлемдесу

(жоғары ұпай — 5)

Әзіл бәйге
(жоғары ұпай
— 4)

Жалпы ұпай саны

1

“Арманшылдар” Қарағанды 2,8 3

5,8

2

“Студенттерқалашығы” Есік 4,8 3,4

8,2

3

“Намыс” Орал  4,2 3,8

8

4

“ІТ құрамасы” Алматы  3,6 3

6,6

—  топ

Атауы Сәлемдесу

(жоғары ұпай — 5)

Әзіл бәйге
(жоғары ұпай — 4)

Жалпы ұпай саны

1

“Қорғалжын құрамасы” Ақмола облысы 4,8 3 7,8

2

 “Бұзық қыздар” Тараз 4,2 2,6 6,8
3  “Классик” Алматы  4 3,2

7,2

4  “Жетісай құрамасы”  5 3,6

8,6

топ

Атауы Сәлемдесу

(жоғары ұпай — 5)

Әзіл бәйге
(жоғары ұпай
— 4)
Жалпы ұпай саны
1 “Филология” Алматы 3,4

 

2,6

 

6

2

“Транстелеком” Астана 4 3,4

 

7,4

 

3

“Жаңа толқын” Орал 4,8

 

3,6

 

8,4

4 “Томирис” Алматы 4,6 2,6

 

7,2

 

Пікір қалдыру