Бөлісу

ХІV «Маусымашар» республикалық фестиваліне қатысқан командалар

  1.   «Аstana english school» астана қаласы
  2. «Жұлдызды жігіттер» Алматы
  3. «Бәсеке» Атырау
  4. «Әкім құрамасы» Петропавл
  5. «Күлкі фабрикасы» Павлодар облысы
  6. «Алақай, балақай» Түркістан облысы Еркінабад
  7. «Руханият» Астана
  8. «Степногорск құрамасы» Степногорск
  9. «Киелі Қазығұрт» Түркістан облысы
  10. «Сәлем» ШҚО Архат ауылы
  11. «Батырлар» Қажымұқан
  12. «Апамның ыстық бауырсақтары» Семей
  13. «Алмалыбақ серілері» Алматы облысы Алмалыбақ ауданы
  14. «Адреналин»  Алматы
  15. «МедУнивер» Семей
  16. ««Favoritе» Степногорск
  17. «Мәмпәсилер» Жаңаөзен
  18. «Штат Бостон» Маңғыстау облысы
  19. «Режфак құрамасы» Семей
  20. «Шұғылбай ауылының құрамасы» ШҚО
  21. «Сalifornia» Теміртау
  22. «Ералаш» Қарағанды
  23. «SDUKZ» Алматы облысы Қаскелең
  24. «Формат» ШҚО Бесқарағай ауданы
  25. «Әуезов құрамасы» ШҚО Семей
  26. «Финанс» Семей
  27. «R-12» Жаңаөзен
  28. «Дастан» Астана
  29. «Грация» Астана
  30. «Жаңа ғасыр» Қостанай
  31. «Бренд» Қостанай
  32. «Х классика» Петропавл
  33. «Жас қырандар» Петропавл
  34. «Эксклюзив» Петропавл
  35. «АКТК құрамасы Астана
  36. «Қызық жігіттер» Түркістан облысы Арыс
  37. «Семенов құрамасы» Қостанай
  38. «Тіпті керемет» Семей
  39. «Сарбаздар» Теміртау
  40. «Фантазия» Ақтөбе
  41. «Элита» Тараз
  42.  «Әдемі» Сәтбаев қаласы
  43. «Медиум» Тараз
  44. «8-пәтер» Тараз
  45. «Қазақтың қыздары» Сәтбаев қаласы
  46. «Паштет» Сәтбаев қаласы
  47. «Раян-Нұр» Тараз
  48. «Тұран-Алматы» Алматы
  49. «Депутаттар» Қостанай
  50. «Эверест» Алматы
  51. «Шахта» Маңғыстау облысы
  52. «Өзіміз ғой» Алматы
  53. «Бауырларым» Петропавл
  54. «Жас Қайнар» Алматы
  55. «Жалынды жастар» Астана
  56. «Астана медицина университетінің құрамасы» Астана
  57. «Ұлы дала қыздары» Алматы
  58. «Киноmen» Алматы
  59. «Royal» Алматы
  60. «ШАК» Шымкент
  61. «Көзайым» ШҚО Катонқарағай ауданы
  62. «Шоқысу» Шалқар
  63. «Медакадемия» Шымкент
  64. «Руxаният» Қостанай
  65. «Күршім құрамасы» ШҚО
  66. «Доссор» Атырау облысы
  67. «Бүгін.KZ» Шымкент
  68.  «Абай  Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-технникалық колледжінің құрамасы» Қарағанды облысы
  69.  «Жаңа Семей» Семей
  70. «Техполюс» Сәтбаев
  71. «Сарыарқа ұландары» Жезқазған
  72. «Біздің құрама» Ордабасы ауданы Шұбарсу
  73. «Нархоз университетінің құрамасы» Алматы
  74. «Фаворит» Алматы еркін құрама
  75. «АЖПК» Ақтөбе
  76. «35 — құрамасы» Ақтөбе
  77. «balamedia» Алматы
  78. «Сарыарқа» Астана
  79. «ЖезУ-жігіттері» Жезқазған
  80. «Бұзық қыздар» Тараз
  81. «Евразиат» Астана
  82. «Аманат» Шымкент
  83. «Сауран» Астана
  84. «Шипов станциясы» БҚО Тасқала ауданы
  85. «Қазалы құрамасы» Қызылорда облысы Қазалы ауданы
  86. «Алдар көсе дәптері» Астана
  87. «Айдай» Астана
  88. «QazATK» Алматы
  89. «Есте сақта» Арқалық
  90. «Qara shan’yraQ» Ұлытау
  91. «Жаңа толқын» Орал
  92. «Қазақша стиль» Шахтинск
  93. «Бес жаңалық» Петропавл
  94. «Өлеңті» БҚО
  95. «Апорт» Алматы
  96. «Қалай қарайсың?» Алматы
  97. «Абзал жандар» Ақтөбе
  98. «Эконом Класс» Ақтөбе
  99. «Бәйішев құрамасы» Ақтөбе
  100. «Томпи» Алматы
  101. «Талант» Орал
  102. «Профит» Ақтөбе
  103. «Europolus» Орал
  104. «Ұлы дала жастары»
  105. «Юсуф Мироғлының қарындастары» Алматы
  106. «Нұр-арт»  Ақтөбе
  107. «Ақырап 25» БҚО Сырым ауданы
  108. «Мәртөк жастары» Ақтөбе облысы
  109. «Жайық» Орал
  110. «ЖасStar» Қарағанды
  111. «22 маршрут» Орал
  112. «Дарын құрамасы» Қостанай
  113. «Арнайы» Астана
  114. «Сандық тас» Маңғыстау ауданы Шайыр
  115. «Ару.kz» Арқалық
  116. «Осал емес» Ақтөбе
  117. «Майами» Атырау облысы
  118. «Байқоңыр ауданының құрамасы» Астана
  119. «Академия балмұздақтары» Ақтөбе
  120. «Академия ұсынады» Ақтөбе
  121. «Шоколад» Алматы
  122. «БМК құрамасы» Қызылорда
  123. «Сейфуллин жастары» Астана
  124. «Сүйкімді» Астана
  125. «Biz qazaqpyz» Екібастұз
  126. «Сарқыт» Екібастұз
  127. «Империя» БҚО Бөрлі
  128. «Экспресс» Екібастұз
  129. «Қазақ ұлттық университетінің құрамасы» Алматы
  130. «Teso.kz» Алматы
  131. «Baigastar» Ақтөбе облысы Байғанин
  132. «Төлеби құрамасы» Түркістан облысы
  133. «Олжа» Алматы облысы Көксу
  134. «Алға-Ақтөбе» Ақтөбе облысы  Алға
  135. «Құрманов жастары» Алматы облысы
  136. «Ақмола облысының құрамасы» Ақмола облысы
  137.  «Ерейментау»   ШҚО
  138. «Астра»  Астана
  139. «Келес ауданы әкімінің құрамасы» Түркістан облысы
  140. «Феномен» Ақтөбе 
  141. «Мамырсу мақтаныштары» ШҚО Аягөз
  142. «Бір үйдің балалары» Байқоңыр
  143. «Өнерлі көшпенділер» Жамбыл облысы Тұрар Рұсқұлов ауданы
  144. «Денсаулық сақшылары»  Қызылорда
  145. «КУАМ құрамасы» Көкшетау
  146. «Жалағаш құрамасы» Қызылорда облысы
  147. «Көкжайық құрамасы» ШҚО
  148. «ИП Манап Саяхатұлы» Алматы
  149. «Балмұздақтар» Алматы
  150. «Байқоңыр құрамасы» Қызылорда облысы  Байқоңыр
  151. «Relax time» Қарағанды
  152. «Кім ойлаған?!» Қарағанды
  153. «Smart» Семей
  154. «Халықаралық қазақ-түрік университеті құрамасы» Түркістан
  155. «MILLION» Шымкент
  156. «SHYMLIFE» Шымкент
  157. «Қазақ жастары» Сарыағаш
  158. «Қазақпыз ғой» Ақсу
  159. «Ақпен бірге» Алматы
  160. «Орталық» Қарағанды
  161. «Жаңаарқа құрамасы» Қарағанды облысы
  162. «Жаңаөзен білім бөлімінің құрамасы» Жаңаөзен
  163. «Мұнайлы» Маңғыстау облысы
  164. «Б.Б қыздары» Шымкент
  165. «Тұрғын үй жинақ банкінің құрамасы» Қазақстан
  166. «ҚазАгро» Астана
  167. «Демоlike» Семей
  168. «Елден қаламыз ба?!» Қарағанды
  169. «ҚМУ құрамасы» Қызылорда
  170. «Абылай хан құрамасы» Қызылорда
  171. «ПМПУ құрамасы» Павлодар
  172. «Рахмет» ШҚО Қарауыл
  173. «Ақшұқыр құрамасы» Маңғыстау облысы
  174. «Нағыз қалалықтар» Алматы
  175. «Аялдама» Алматы
  176. «Амиго» Талдықорған
  177. «ОҚМПУ құрамасы» Шымкент
  178. «Көз тимесін» Шымкент
  179. «Шабыт құрамасы» Астана
  180. «Авангард» Балқаш
  181. «ҚТЖ.kz» Астана
  182. «Темір ауданы» Ақтөбе облысы
  183. «Жем-Сағыз» Ақтөбе облысы
  184. « Қарқаралы » құрамасы  Қарағанды облысы
  185. «Голд» Өскемен
  186. «Жарлыөзек» құрамасы   Талдықорған қаласы
  187. «Мая Викторовнаның қыздары» Алматы
  188. «Энерго-Алматы» Алматы
  189. «Болашақ электриктер» Алматы
  190. «Жарма» құрамасы  ШҚО Жарма ауданы
  191. «Тоғыздан кететіндер» құрамасы  Қызылорда қаласы
  192. «АГРОSTAR» Алматы қаласы
  193. «ШҚМТУ құрамасы Престиж» Өскемен
  194. «Еркін құрама» Тараз
  195. «Рудный құрамасы» Рудный
  196. «Шапалақ» Талдықорған
  197. «Асар» Талдықорған
  198. «Жалын» Жаңаөзен    Маңғыстау
  199. «АТУ құрамасы» Алматы
  200. «Made in ATU» Алматы
  201. «Капитал»  Астана
  202. «IT құрамасы» Алматы
  203. «АПИИЯ» Алматы
  204. «Драйв» Павлодар
  205. «Керемет» Теміртау
  206. Швейцария құрамасы
  207. «Маңғыстау облысы Таушық ауылы»
  208. «Капитан» Шымкент
  209. Махаббат станциясы
  210. «Қоғалыкөл» құрамасы
  211. «Жарнама» Алматы (с-ф) ғ
  212. «Жаңа тех» Астана (аграрка аударады Акула)
  213. «Бәсеке» Астана
  214. «Сәтпаев құрамасы» Қарағанды облысы
  215. «Алма U» Алматы
  216. «Акцент» Павлодар
  217. «Өскемен құрамасы» ШҚО
  218. «Ұлан ауданы құрамасы» ШҚО
  219. «Элемент» Семей
  220. «Абай даңғылы 8» Алматы
  221. «Қожанов жастары» Жетісай
  222. «Грант» Орал
  223. «Шатыр» Семей
  224. «Боранқұл» Маңғыстау
  225. «Біріккен ұлттар құрамасы» Астана
  226. «Фемида» Ақтөбе
  227. «Көз тимесін» Шымкент
  228. «Техас» Шымкент
  229. «Жетісай құрамасы» Түркістан облысы
  230. «Жарайсыңдар, жігіттер» Түркістан
  231. «АралАС» Арал
  232. «Барыстар» Ақтау
  233. «Қорқыт құрамасы» Қызылорда
  234. «Абай даңғылы 8» Алматы
  235.  «Ұлттық құрама» Алматы

Пікір қалдыру