Бөлісу

«Атырау облыстық премьер лигасының» 1/8 финалы

 

Құрманғазы мәдениет сарайында 2 сәуір «Жастар таңдауы-Атырау» қоғамдық бірлестігі және «Қазақстан КВН одағы» РЖҚБ «Атырау» филиалының қолдауымен ұйымдастырылған «Атырау облыстық премьер лигасының» 1/8 финал ойыны болды. Ойынға 20 команда қатысты. Қазылар алқасында:

1.Шақманов Санжар- «Жигули» КВН командасының капитаны
2.Рамазанұлы Әскер- «Жигули» КВН командасының мүшесі


3.Нығманов Арман- «Жерұйық» КВН командасының капитаны
4.Құсайынов Талғат- «Жигули» КВН командасының мүшесі
5.Сакупов Ернар- Атырау жайдарман филиалының директоры, редакторы

Командалар А және Б топтарына бөлінді.
А-тобының нәтижелері:

1.Дәшін құрамасы (Құрманғазы ауданы, Дәшін ауылы) 10.4 ұпай
2.Жайдармэнс (Атырау қаласы, Үш тілде оқытатын №30 орта мектеп) 9.4 ұпай
3.Браво (Жылыой ауданы, Құлсары қаласы) 9.2 ұпай
4.Аққыстау құрамасы (Исатай ауданы, Аққыстау ауылы) 9 ұпай
5.Дайындық құрамасы (Атырау қаласы, С. Мұқанов атындағы №10 мектеп) 9 ұпай
6.Жарсуат (Индер ауданы, Жарсуат ауылы, Махамбет атындағы орта мектеп) 8.4 ұпай
7.Мұнайлы Астана (Атырау қаласы, С. Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледжі) 8 ұпай
8.Төртеу түгел болса… (Атырау қаласы, Дамбы ауылы, Амангелді атындағы орта мектеп) 7.8 ұпай
9.Танылмаған таланттар (Махамбет ауданы, Жалғансай ауылы) 7.4 ұпай
10.Кіші жүз ұлдары (Атырау қаласы, Атырау көлік және коммуникация колледжі) 6.6 ұпай

Б-тобының нәтижелері

1.Алмалы жастары (Махамбет ауданы, Алмалы ауылы, Алмалы орта мектебі) 9.6 ұпай
2.Жасбуын (Индер ауданы, Индербор кенті, М.Әуезов атындағы орта мектеп) 8.6 ұпай
3.Колледж жастар құрамасы (Жылыой ауданы, Құлсары қаласы) 8.2 ұпай
4.Эксперимент (Құрманғазы ауданы, Орлы ауылы, Н.Манаев атындағы орта мектеп) 8.2 ұпай
5.Эврика (Атырау қаласы, Қ. Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі) 8 ұпай
6.Қызылқоға жастары (Қызылқоға ауданы) 8 ұпай
7.Әліби жастары (Атырау қаласы, Ә. Жангелдин атындағы орта мектеп) 8 ұпай
8.Зинеден ТВ (Исатай ауданы, Зинеден ауылы, Ю. Гагарин атындағы орта мектеп) 7 ұпай
9.Ескерту (Атырау қаласы) 7 ұпай
10.7 хан (Махамбет ауданы, Сарайшық ауылы, Қ. Қарашаұлы атындағы орта мектеп) 6 ұпай

Келесі 1/4 финалдық сайыстарға:

1.Дәшін құрамасы (Құрманғазы ауданы, Дәшін ауылы)
2.Алмалы жастары (Махамбет ауданы, Алмалы ауылы, Алмалы орта мектебі)
3.Жайдармэнс (Атырау қаласы, Үш тілде оқытатын №30 орта мектеп)
4.Браво (Жылыой ауданы, Құлсары қаласы)
5.Аққыстау құрамасы (Исатай ауданы, Аққыстау ауылы)
6.Дайындық құрамасы (Атырау қаласы, С. Мұқанов атындағы №10 мектеп)
7.Жасбуын (Индер ауданы, Индербор кенті, М.Әуезов атындағы орта мектеп)
8. Жарсуат (Индер ауданы, Жарсуат ауылы, Махамбет атындағы орта мектеп)
9.Колледж жастар құрамасы (Жылыой ауданы, Құлсары қаласы)
10.Эксперимент (Құрманғазы ауданы, Орлы ауылы, Н.Манаев атындағы орта мектеп)
11.Мұнайлы Астана (Атырау қаласы, С. Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледжі)
12.Қызылқоға жастары (Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы)
13.Әліби жастары (Атырау қаласы, Ә. Жангелдин атындағы орта мектеп)
14.Эврика (Атырау қаласы, Қ. Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі) командалары жолдама алды.

Өкінішке орай 1/8 финалдан қош айтысқан командалар:

1.Төртеу түгел болса… (Атырау қаласы, Дамбы ауылы, Амангелді атындағы орта мектеп)
2.Танылмаған таланттар (Махамбет ауданы, Жалғансай ауылы)
3.Зинеден ТВ (Исатай ауданы, Зинеден ауылы, Ю. Гагарин атындағы орта мектеп)
4.Ескерту (Атырау қаласы)
5.Кіші жүз ұлдары (Атырау қаласы, Атырау көлік және коммуникация колледжі)
6.7 хан (Махамбет ауданы, Сарайшық ауылы, Қ. Қарашаұлы атындағы орта мектеп)

Кеш қонақтары 2011 жылғы Республикалық жоғары лига чемпиондары Арал-АС жайдарман тобы көрерменге ерекше көңіл күй сыйлады. Осымен 2016 жылғы Облыстық премьер лиганың 1/8 финалы тәмәм. 1/4 финалда жолыққанша!

Пікір қалдыру