Бөлісу

Атырау облысы

Сайыстың атауы Дайындық уақыты Дайындық орны Басты дайындық пен сайыс уақыты Басты дайындық пен сайыс  орны Қосымша
1. Атырау Облыстық Премьер лигасы 1/8 финал. 1 топ Сағ- 09:00-20:00,

19/02

Д.Нүрпейісова ат. МС Сағ- 11:00-21:00,

21/02

Д.Нүрпейісова ат. МС
2. Атырау Облыстық Ашық лигасы 1/8 финал.

1 топ

Сағ- 09:00-20:00,

20/02

Д.Нүрпейісова ат. МС Сағ- 11:00-21:00,

22/02

Д.Нүрпейісова ат. МС
3. Атырау Облыстық Премьер лигасы 1/8 финал. 2 топ Сағ- 09:00-20:00,

12/03

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

14/03

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран
4. Атырау Облыстық Ашық лигасы 1/8 финал.

2 топ

Сағ- 09:00-20:00,

13/03

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

15/03

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран, телетүсірілім
5. Құрманғазы, Исатай, Индер, Махамбет, Мақат, Жылыой, Қызылқоға аудандарының КВН фестивальдері

7 ауданға 7 ойын

Сағ- 09:00-20:00,

наурыз-сәуір-мамыр

Аудандық МҮ-лер Сағ- 09:00-20:00, наурыз-сәуір-мамыр Аудандық МҮ-лер
6. Атырау Облыстық Премьер лигасы 1/4 финал.

1 топ

Сағ- 09:00-20:00,

09/04

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

11/04

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран
7. Атырау Облыстық Премьер лигасы 1/4 финал.

2 топ

Сағ- 09:00-20:00,

10/04

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

12/04

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран
8. Атырау Облыстық Ашық лигасы 1/4 финал.

1 топ

Сағ- 09:00-20:00,

08/05

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

10/05

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран, телетүсірілім
9. Атырау Облыстық Ашық лигасы 1/4 финал.

2 топ

Сағ- 09:00-20:00,

09/05

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

11/05

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран, телетүсірілім
10. 1 Маусым — Халықаралық Балалар күніне орай «Атырау облысы әкімінің Кубогы» Сағ- 09:00-20:00,

01/06

Құрманғазы сарайы Сағ- 11:00-21:00,

02/06

Құрманғазы сарайы ЛЭД экран, телетүсірілім
11. Летний Кубок КВН ко 12 августа «Международный день молодёжи» Сағ- 09:00-20:00,

11/08

Облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

12/08

Облыстық филармония ЛЭД экран
12. Атырау Облыстық Премьер лигасы 1/2 финал Сағ- 09:00-20:00,

01/10

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

03/10

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран
13. Атырау Облыстық Ашық лигасы 1/2 финал Сағ- 09:00-20:00,

02/10

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

04/10

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран, телетүсірілім
14. Атырау Облыстық Премьер лигасы финал Сағ- 09:00-20:00,

29/10

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

31/10

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран
15. Атырау Облыстық Ашық лигасы финал Сағ- 09:00-20:00,

30/10

Кіші өнер академиясы/ АтМГИ- студенттер сарайы/  облыстық филармония Сағ- 11:00-21:00,

1/11

Махамбет ат.театр/ Құрманғазы сарайы ЛЭД экран, телетүсірілім

Пікір қалдыру