Бөлісу

«Маусымашар-2017» фестивалі. 2-тур

ІІ ТУРҒА ӨТКЕН КОМАНДАЛАР ТІЗІМІ:
1. «Сарыарқа ауданы құрамасы» Астана
2. «Қазалы құрамасы» Қызылорда облысы
3. «Нархоз құрамасы» Алматы
4. «АИТК құрамасы» Арал
5. «Том и Джерри» Алматы
6. «АСК құрамасы» Арал
7. «Құрдастар» Қарағанды
8. «Қарқаралы құрамасы» Қкарағанды облысы
9. «Драйв» Павлодар
10. «Жаңа Семей» Семей
11. «Демал» Маңғыстау
12. «Бес жаңалық» Петропавл
13. «Фермент» Ақтау
14. «Әуезов жастары» Семей
15. «Престиж» Өскемен
16. «Жас буын – Индер» Атырау облысы
17. «БУ құрамасы» Қызылорда
18. «Шоқпартоғай құрамасы» Атырау облысы Құлсары
19. «Жем-Сағыз» Ақтөбе облысы Байғанин
20. «Бұзық қыздар» Тараз
21. «Жұлдызды жігіттер» Алматы
22. «Абзал жандар» Ақтөбе
23. «Апорт» Алматы
24. «Болашақ құрамасы» Тараз
25. «Евразиат» Астана
26. «Абылайхан құрамасы» Қызылорда
27. «Алатоо» Қырғызстан, Бішкек
28. «РЭЦК құрамасы» Алматы
29. «ХҚТУ құрамасы» Түркістан
30. «Саран құрамасы» Қарағанды облысы Саран
31. «Капитан» ОҚО Сайрам ауданы
32. «Қорғалжын құрамасы» Ақмола облысы
33. «Голд» Өскемен
34. «ШЖҚ» Шымкент
35. «Медунивер» Семей
36. «Жаңақорған құрамасы» Қызылорда облысы
37. «Көкжар құрамасы» Ақтөбе облысы
38. «Тұран –Астана» Астана қаласы
39. «Сақтаған Бәйішев атындағы Ақтөбе университетінің құрамасы» Ақтөбе
40. «Әл-Фараби құрамасы» Қызылорда
41. «Ару.кз» Арқалық
42. «Грант» Орал
43. «Боранқұл» Маңғыстау
44. «Шапалақ» Талдықорған
45. «ҚазАТУ құрамасы» Астана
46. «Таң қалмаңыз» Алматы
47. «Классик» Алматы
48. «Алтықарасу құрамасы» Ақтөбе облысы
49. «Элемент» Семей
50. «Қызылорда құрамасы» Қызылорда
51. «Грация» Астана
52. «Ханшайым» Алматы
53. «Корпус» Астана
54. «Жұрттың балалары» Көкшетау
55. «ІТ құрамасы» Алматы
56. «Ақтөбе қаласы әкімінің құрамасы Фемида»
57. «Рахмет» Семей
58. «Жаңа ғасыр» Қостанай
59. «Қоғалыкөл құрамасы» Қызылорда облысы
60. «АЖИ құрамасы» Шымкент
61. «АТУ құрамасы» Алматы
62. «Жаңа толқын» Орал
63. «Жетісай құрамасы» ОҚО
64. «ҚазИИТУ құрамасы» Орал
65. «Байдың балалары» Шымкент
66. «Сағыз» Атырау облысы
67. «Осал емес» Ақтөбе
68. «Алақай балақай» ОҚО
69. «Күлкі фабрикасы» Павлодар
70. «Прогресс» Ақтөбе
71. «Семенов құрамасы» Қостанай
72. «Тәп-тәттілер» Маңғыстау
73. «Бұзықтар» Маңғыстау
74. « Батырлар» Ақмола облысы Қажымұқан
75. «Тәтті құрама» Алматы
76. «Шиелі құрамасы» Қызылорда облысы
77. «ҚТЖ.кз» Астана
78. «Қармақшы құрамасы» Қызлорда облысы
79. «Сырдария құрамасы» Жетісай
80. «Аягөз құрамасы» ШҚО

Пікір қалдыру