Бөлісу

«Маусымашар-2017». І тур. 2-күн. Командалардың шығу реттілігі

«Маусымашар-2017». І тур. 2-күн.
1. «ХҚТУ тарифы» Түркістан қаласы
2. «КГЭК құрамасы» Қызылорда қаласы
3. «Болашағы бар» Қарағанды қаласы
4. «Саран құрамасы» Қарағанды облысы Саран қаласы
5. «РИИ жастары» Қостанай облысы Рудный қаласы
6. «Cәт» Атырау облысы Исатай ауданы Зинеден ауылы
7. «ТҰРАН-АСТАНА» Астана қаласы
8. «Шапалақ құрамасы» Талдықорған қаласы
9. «Қорғалжын құрамасы» Ақмола облысы
10. «Капитан» ОҚО Сайрам ауданы
11. «Мирас құрамасы» Шымкент қаласы
12. «Қонаев құрамасы» Алматы қаласы
13. «Жуалы құрамасы» Жамбыл облысы Жуалы ауданы
14. «33 ТІС» Алматы қаласы
15. «Шатыр» Семей қаласы
16. «ЖИГК құрамасы» Қарағанды облысы Жезқазған қаласы
17. «Голд» ШҚО Өскемен қаласы
18. «Біз – қазақпыз» Павлодар облысы Екібастұз қаласы
19. «Жезқазған құрамасы» Қарағанды облысы Жезқазған қаласы
20. «ҚазГЮИУ құрамасы» Семей қаласы
21. «Көкпекті құрамасы» ШҚО Көкпекті ауданы
22. «Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінің қыздары» Астана қаласы
23. «Көкжар құрамасы» Ақтөбе облысы Ойыл ауданы
24. «Жетісай құрамасы» ОҚО Жетісай қаласы
25. «Шымкент жастар құрамасы» Шымкент қаласы
26. «Медунивер» Семей қаласы
27. «Жаңақорған құрамасы» Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы
28. «ПМПИ құрамасы» Павлодар қаласы
29. «ПМПИ Серпін құрамасы» Павлодар қаласы
30. «Korpus» Астана қаласы
31. «КС құрамасы» Қостанай қаласы
32. «Сақтаған Бәйішев атындағы Ақтөбе университетінің құрамасы» Ақтөбе қаласы
33. «Ғажайып құрамасы» Петропавл қаласы
34. «Тентектер» Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы
35. «Оян» БҚО Тасқала ауданы Оян ауылы
36. «Әл — Фараби құрамасы» Қызылорда қаласы
37. «Ару.kz» Арқалық
38. «Асар» Алматы облысы Талдықорған қаласы
39. «Грант» Орал қаласы
40. «Аграрка жастары» Астана қаласы
41. «Боранқұл» Маңғыстау облысы Боранқұл ауылы
42. «Маданият» Ақтөбе қаласы
43. «ҚазИИТУ құрамасы» Орал қаласы
44. «Грация» Астана қаласы
45. «Таң қалмаңыз» Алматы қаласы
46. «Намыс» БҚО Бөрлі ауданы
47. «ҚазАТУ құрамасы» Астана қаласы
48. «Махаббат станциясы» ШҚО Аягөз қаласы
49. «Глюкоза» Ақтөбе қаласы
50. «Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің құрамасы» Ақтөбе қаласы
51. «Классик» Алматы қаласы
52. «Алтықарасу жастар құрамасы» Ақтөбе облысы Темір ауданы
53. «Элемент» Семей қаласы
54. «Қызылорда құрамасы» Қызылорда қаласы
55. «Қазақ жастары» Алматы облысы
56. «Брэнд» Талдықорған қаласы
57. «IT құрамасы» Алматы қаласы
58. «Шиелі құрамасы» Қызылорда облысы Шиелі ауданы
59. «Жұрттың балалары» Көкшетау қаласы
60. «Біздің құрама» ОҚО Ордабасы ауданы
61. «Казагро» Астана қаласы
62. «Ханшайым» Алматы қаласы
63. «Лимон» Алматы қаласы
64. «Ассорти» Алматы қаласы
65. «Ақтөбе қаласы әкімінің құрамасы «Фемида»» Ақтөбе қаласы
66. «Байдың балалары» Шымкент қаласы
67. «Сағыз» Атырау облысы
68. «Аягөз құрамасы» Аягөз ауданы

Пікір қалдыру