Бөлісу

13 сәуір Атырауда өткен «Жайдарманнан» не хабар?!

13 сәуір 2016 жылы Құрманғазы мәдениет сарайында «Жастар таңдауы-Атырау» қоғамдық бірлестігі және «Қазақстан КВН одағы» РЖҚБ «Атырау» филиалының қолдауымен ұйымдастырылған «Атырау облыстық жоғары лигасының» 1/8 финал ойыны болды. Ойынға 17 команда қатысты. Қазылар алқасында:

1.Шақманов Санжар- «Жигули» КВН командасының капитаны
2.Қадырғалиев Махамбет- «Жигули» КВН командасының мүшесі
3.Хайруллин Азамат- «Love Radio» Атырау филиалы пияр-груп жарнама агенттігінің директоры
4.Досмағамбетов Азамат- Бокстан ҚР чемпионатының күміс жүлдегері, Ресейде өткен Әлем чемпионатының күміс жүлдегері, спорт шебері
5.Сакупов Ернар- Атырау жайдарман филиалының директоры, редакторы

Командалар А және Б топтарына бөлінді.
А-тобының нәтижелері:

1.Амиго (Жылыой ауданы, Құлсары қаласы) 10.4 ұпай
2.Тема (Атырау қаласы, И. Тайманов атындағы №27 орта мектеп) 9.2 ұпай
3.Маями (Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы) 9.2 ұпай
4.Абзал жандар (Атырау қаласы, Атырау медицина колледжі) 8.8 ұпай
5.ПСК (Атырау қаласы, Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжі) 7.8 ұпай
6.Мәсәлімов үздіктері (Исатай ауданы, Х. Ерғалиев ауылы, Ғ. Мәсәлімов атындағы орта мектеп) 7.2 ұпай
7.Каспий (Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжі) 6.8 ұпай
8.Индер құрамасы (Индер ауданы) 6.8 ұпай
9.Мында кел (Атырау қаласы, Атырау медицина колледжі) 5.8 ұпай

Б-тобының нәтижелері:

1.ҚазИИТУ жастар құрамасы (Орал қаласы, Қазақстан индустриальды инновациялық телекоммуникациялық университеті) 9.8 ұпай
2.Халел-Грант (Атырау қаласы, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университеті) 9.6 ұпай
3.АИГИ (Атырау қаласы, Атырау Инженерлі-Гуманитарлы Институты) 9 ұпай
4.Құрманғазы құрамасы (Құрманғазы ауданы) 9 ұпай
5.36 (Атырау қаласы, №36 мектеп-гимназиясы) 8.6 ұпай
6.Өнерпаз (Атырау қаласы, Атырау Мұнай және Газ институты) 8.6 ұпай
7.Аграрка (Атырау қаласы, Атырау Мемлекеттік Аграрлық-Техникалық колледжі) 6.4 ұпай
8.Байланыс жастары (Ақтөбе қаласы, Ақтөбе Энергетика және Байланыс колледжі) 6.4 ұпай

Келесі 1/4 финалдық сайыстарға:

1.Амиго (Жылыой ауданы, Құлсары қаласы)
2.ҚазИИТУ жастар құрамасы (Орал қаласы, Қазақстан индустриальды инновациялық телекоммуникациялық университеті)
3.Халел-Грант (Атырау қаласы, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университеті)
4.Тема (Атырау қаласы, И. Тайманов атындағы №27 орта мектеп)
5.Маями (Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы)
6.АИГИ (Атырау қаласы, Атырау Инженерлі-Гуманитарлы Институты)
7.Құрманғазы құрамасы (Құрманғазы ауданы)
8.Абзал жандар (Атырау қаласы, Атырау медицина колледжі)
9.36 (Атырау қаласы, №36 мектеп-гимназиясы)
10.Өнерпаз (Атырау қаласы, Атырау Мұнай және Газ институты)
11.ПСК (Атырау қаласы, Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжі)
12.Мәсәлімов үздіктері (Исатай ауданы, Х. Ерғалиев ауылы, Ғ. Мәсәлімов атындағы орта мектеп) топтары жолдама алды.

Өкінішке орай, 1/8 финалдан қош айтысқан командалар:

1.Каспий (Ақтау қаласы, Маңғыстау политехникалық колледжі)
2.Индер құрамасы (Индер ауданы)
3.Аграрка (Атырау қаласы, Атырау Мемлекеттік Аграрлық-Техникалық колледжі)
4.Байланыс жастары (Ақтөбе қаласы, Ақтөбе Энергетика және Байланыс колледжі)
5.Мында кел (Атырау қаласы, Атырау медицина колледжі)

Кеш қонақтары 2011 жылғы Республикалық жоғары лига чемпиондары Арал-АС жайдарман тобы көрерменге ерекше көңіл күй сыйлады. Осымен 2016 жылғы Облыстық жоғары лиганың 1/8 финалы тәмәм. 1/4 финалда жолыққанша!

Пікір қалдыру